NİHAT ÇİFTÇİ’YE EĞİTİME DESTEK PLAKETİ

Şanlıurfa’da önemli hizmetlere imza atan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, eğitime verdiği desteklerden dolayı plaket aldı.Şanlıurfa’da eğitime değer katan kurumlar arasında gele...

 NİHAT ÇİFTÇİ’YE EĞİTİME DESTEK PLAKETİ

01.07.2021 - 9:48

Güncelleme : 01.07.2021 - 9:48

Şanlıurfa’da önemli hizmetlere imza atan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi, eğitime verdiği desteklerden dolayı plaket aldı.

Şanlıurfa’da eğitime değer katan kurumlar arasında gelen Şanlıurfa Final Anadolu ve Fen Lisesi yönetimi Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Nihat Çiftçi’ye ziyarette bulundu. Eğitime verdiği katkılardan dolayı Başkan Nihat Çiftçi’ye eğitime verdiği destek ve sunduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Ziyaret ile ilgili Şanlıurfa Final Anadolu ve Fen Lisesi yönetiminden yapılan açıklamada, “Bugün Final Anadolu ve Fen Lisesi olarak Şanlıurfa eski Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Nihat ÇİFTÇİ Beyi ziyaret ederek kendilerine eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim ettik. Nihat ÇİFTÇİ Beyefendiye nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın