ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE ÖDÜL VERİLDİ

Eyyübiye İlçesine bağlı 6 köy okulunda düzenlenen ‘ Ovanın Başaklarıyla Telafiye’ adlı spor faaliyetleri ödül töreni Güzelkuyu İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.Gerçekleşen etkinliğe, Eyyübiye İlçe M...

 ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE ÖDÜL VERİLDİ

01.07.2021 - 10:05

Güncelleme : 01.07.2021 - 10:05

Eyyübiye İlçesine bağlı 6 köy okulunda düzenlenen ‘ Ovanın Başaklarıyla Telafiye’ adlı spor faaliyetleri ödül töreni Güzelkuyu İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen etkinliğe, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir’in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Necat Melik, Ahmet Demir, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yetiş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Osman Arpağ, İsa Aytış okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, okullar arası ses yarışması ve okullar da yapılan etkinlikleri içeren sinevizyon gösterisi ile devam etti.

Etkinlikte bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir, bu zor süreçte böyle bir çalışmanın gerçekleşmiş olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; ‘’Okul İdarecilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Salgın döneminden geçtiğimiz bu zor süreçte öğrencilerimiz bu tür etkinliklerle hem motive oluyor, hem de eğlenerek öğreniyor. Okullarımızı bu çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.’’ Dedi.

Etkinlik, Öğrenciler ve öğretmenler arası masa tenisi, satranç, futbol, dart, voleybol turnuvalarında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

GAZETECİLER DE ÖDÜL VERDİ

‘Ovanın Başaklarıyla Telafiye’ adlı spor faaliyetlerine katkı sağlayan Yeniurfa Gazetesi Haber Merkezi Müdürü Mehmet Er ve Urfagaste İmtiyaz Sahibi Erkan Göncü etkinlikte, Öğrenciler ve öğretmenler arası masa tenisi, satranç, futbol, dart, voleybol turnuvalarında dereceye giren öğrencilere plaketlerini takdim etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın