Bozova’ya modern mezbahane için start verildi.

Özellikle daha hijyen bir ortamda kesim yapılarak kasap ve et reyonlarında halkın ve kasapların taleplerini yerine getirme adına Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyn...

 Bozova’ya modern mezbahane için start verildi.

22.04.2021 - 10:17

Güncelleme : 22.04.2021 - 10:17

Özellikle daha hijyen bir ortamda kesim yapılarak kasap ve et reyonlarında halkın ve kasapların taleplerini yerine getirme adına Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’den modern mezbahane talebinde bulunmuştu.

Bozova ilçesinde modern mezbahane için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’den talepte bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talebine Başkan Beyazgül kısa sürede cevap vererek Bozova ilçesine Mezbahane yapılması talimatı verdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozova ilçesine modern mezbahane için temel kazı çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozova İlçesinde Modern mezbahana temel kazma çalışmalarına başlandı. Temel kazma çalışmalarını yerinde inceleyen Bozova Belediye Başkan Vekili Fethi Kılıç, ‘öncelikle tüm Bozovalı ve islam aleminin ramazan ayı mübarek olsun ilçemizde temel kazma çalışmalarına başlanan modern mezbahane için talepte Başta Bozova Belediye başkanımız Suphi Aksoy’a teşekkür ediyorum. Mezbahanenin ilçemize kazandırılmasında Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve tüm ekibine de ayrıca teşekkür ederim.

Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Ziro ise; ‘belediyemizin taleplerini yerine getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e ve ilçemizin her alanda sorunlarının çözüme kavuşması adına çalışan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a da ayrıca teşekkür ediyorum mezbahanenin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın