FAKIBABA’DAN, EYYÜPOĞLU’NA SERT CEVAP

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akabe mevkiinde bulunan kampus okulu yapan firmanın sahibi Ali Eyyüpoğlu’na, Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’dan sert cevap.Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba sosy...

 FAKIBABA’DAN, EYYÜPOĞLU’NA SERT CEVAP

05.08.2021 - 16:16

Güncelleme : 05.08.2021 - 16:16

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akabe mevkiinde bulunan kampus okulu yapan firmanın sahibi Ali Eyyüpoğlu’na, Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’dan sert cevap.

Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Sizin gibi yüzsüz, ahlaksız, hırsız ve şovmen birine cevap vererek seviyenize kendimi düşürmek istemezdim. Ama beni bu tartışmaya siz zorladınız. Size cevabım ektedir.

Ben haber konusu okulun hangi yüklenici tarafından yapıldığını bilmiyordum. Bir milletvekili olarak milletim adına olayın araştırılmasına destek vererek görevimi yaptım. Bahse konu okulu sizin yaptığınızı açıklamanızdan öğrendim ve hiç de şaşırmadım. Zaten açıklamanızla da işi doğru yapmadığınız anlaşılıyor. Gerek bu okul ve gerekse devletten almış olduğunuz diğer ihaleleriniz de incelendiğinde, yaptığınız  hırsızlıklarınızın mahkeme tarafından da teyit edileceğine inanıyorum. Esasen siz ve benzerleriniz  bu memleketi yıllardır sömürmekten, fakir fukaranın hakkını gaspetmekten vazgeçin, hala doymadınız mı? Yeter artık!  Benim şahsılarla problemim yok. Devleti ve milleti sömürerek haksız yere kazanç elde eden, yaptığı işin hakkını vermeyen  zihniyetle problemim var. Urfa adına her zaman bu zihniyete  karşı mücadele etmeye devam edeceğim.  Siz ve sizin gibilerin yaptığı usulsüzlüklerin araştırılarak cezalandırılması, size imtiyaz tanıyan bürokrarların da hesap vermesi için de Tüm Urfa’lılar adına en kısa zamanda mahkemeye başvuracağım.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın