Fakıbaba’dan Bayram mesajı

Bayramlar paylaşmaktır, kucaklaşmaktır, kavuşmaktır, kardeşliktir, umuttur. Bayramları bu ayrıcalıklarla geçirmemiz, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi yönüyle son derece önemlidir.Ancak; içinde bulun...

 Fakıbaba’dan Bayram mesajı

12.05.2021 - 12:54

Güncelleme : 12.05.2021 - 12:55

Bayramlar paylaşmaktır, kucaklaşmaktır, kavuşmaktır, kardeşliktir, umuttur. Bayramları bu ayrıcalıklarla geçirmemiz, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi yönüyle son derece önemlidir.

Ancak; içinde bulunduğumuz süreçte, yaşadığımız malum salgın hastalık ve özellikle israil mezaliminin Filistinli kardeşlerimize yaşatmakta olduğu terör vahşeti dolayısıyla bayram heyecanını ve mutluluğunu maalesef yaşayamıyoruz. Bu vesileyle zalim terör devleti İsrail’i telin ediyor ve lanetliyorum. Umarım ki; tüm İslam alemi müslüman kardeşlerimize yaşatılan bu vahşet karşısında birlik ve beraberliğini sağlayarak  net bir tavır alma şuuruna varacaktır.

Allah ülkemizi  ve tüm İslam alemini barış, huzur ve esenlik dolu, bayramları bayram gibi yaşayacağımız günlerimize tekrar kavuştursun inşallah.

Mutlu ve huzurlu geleceğimizin sağlanmasını teminen bu mübarek ayda yaşadığımız manevi iklimi, hayatımızın tüm süreçlerinde yaşamamız ve yaşatmamızın  vazgeçilmez bir gereklilik olduğunu ifade etmek isterim.

Yüce Rabbim;  yapmış olduğumuz ibadetlerimizi, hayır ve hasenatlarımızı  kabul buyursun. Bir sene sonraki Ramazan Ayına sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde tüm İslam alemini tekrar kavuştursun inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Şanlıurfalı  hemşerilerim olmak üzere, ülkemizin ve tüm İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla  kutlar, insanlık için barışa, huzura, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın