Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Şanlıurfa’da Sağlığın iyi yönetilemediğini görüyorum. Dedi.
Vekil Fakıbaba yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi: “Eski bir Başhekim ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak Şanlıurfa’da Sağlığın iyi yönetilemediğini görüyorum. Bunu 2 yıldan beri sayın Bakanımıza anlatmaya çalışıyorum. Ancak başarılı olamadım. Bu sefer sayın Bakanımızın Şanlıurfa’daki Sağlıkla ilgili problemleri çözeceğine inanıyorum.” Dedi.
YORUMLAR
Yorum Yap
FAKIBABA: URFA’DA SAĞLIĞIN İYİ YÖNETİLEMEDİĞİNİ GÖRÜYORUM için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.