Bakan Karaismailoğlu Şanlıurfa’da

Bakanlığının yatırımlarını yerinde incelemek, açılış ve temel atma törenleri için Şanlıurfa’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GAP Havalimanındaki karşılamanın ardından valiliği ziyare...

 Bakan Karaismailoğlu Şanlıurfa’da

26.03.2021 - 12:10

Güncelleme : 26.03.2021 - 12:10

Bakanlığının yatırımlarını yerinde incelemek, açılış ve temel atma törenleri için Şanlıurfa’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GAP Havalimanındaki karşılamanın ardından valiliği ziyaret etti.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekileri Zemzem Gülender Açanal, Ahmet Akay, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve il protokolü tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Vali Erin tarafından makamda ağırlandı.

Makamdaki ağırlamanın ardından valilik toplantı salonunda Vali Erin’den Şanlıurfa ile ilgili brifing alan Bakan Karaismailoğlu’na, ilin ulaştırma konusundaki mevcut durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi verildi.

Valilik ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, yapımı tamamlanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı açılış törenine katılacak. Halilürrahman Camii’nde kılınacak Cuma namazının ardından AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek olan Bakan Karaismailoğlu, gün içinde Ceylanpınar’a da giderek Ceylanpınar-Kızıltepe yolunun temel atma törenine katılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın