Ünlü şarkıcı Şanlıurfa’ya geliyor: Herkesi konserine davet etti

Son dönemlerde yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Vedat Alçay, Bozova Belediyesi tarafından Cuma günü düzenlenecek olan etkinlikte k...

 Ünlü şarkıcı Şanlıurfa’ya geliyor: Herkesi konserine davet etti

11.10.2022 - 15:43

Güncelleme : 11.10.2022 - 15:43

Son dönemlerde yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Vedat Alçay, Bozova Belediyesi tarafından Cuma günü düzenlenecek olan etkinlikte konser verecek.

Müzik sektöründe son zamanlarda yaptığı çıkışla adından söz ettiren Vedat Alçay Şanlıurfa’ya geliyor. Alçay Bozova Belediyesi tarafından 14 Ekim Cuma günü  düzenlenen etkinlikte Bozova halkı ile buluşacak.  Bedel Ödedik, Sis ve yine söz müziği kendisine ait olan İki Gözüm şarkılarıyla başarılı çıkışlar yakalayan, Alçay şarkıları ile Bozovalı vatandaşları mest edecek. Ayrıca Alçay bir video yayımlayarak tüm Şanlıurfalılara seslendi. Çektiği videoda tüm Şanlıurfa ve ilçelerinde yaşayan vatandaşları Cuma günü Bozova ilçe stadında yapacağı konsere davet etti.

VEDAT ALÇAY KİMDİR?

1996 yılında Şanlıurfa’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müzik dinleye dinleye artık sanatçı olması gerektiğini düşündü. Okulu bırakmaya karar verdi ve ortaokuldan itibaren okumayı bıraktı. Babası okumasını çok istemesine rağmen, Alçay hedefini çizdi ve o yolda devam etti. İstanbul’a yerleştikten sonra hedefinde adım adım ilerlemeye başladı.  Söz, bestesi, müziği hepsi kendisine ait olan dört parçası var.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın