Şanlıurfa’daki hastane bahçesinde 4 günlük bebek kaçırıldı

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acili önünde 4 günlük bebeğini bir kişiye emanet eden kişi geri geldiğinde bebeğini ve emanet ettiği kişiy...

 Şanlıurfa’daki hastane bahçesinde 4 günlük bebek kaçırıldı

01.11.2022 - 16:32

Güncelleme : 01.11.2022 - 16:32

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acili önünde 4 günlük bebeğini bir kişiye emanet eden kişi geri geldiğinde bebeğini ve emanet ettiği kişiyi bulamadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.  

Olay Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acili önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Mahmut Kaya isimli vatandaş yeni doğan çocuğunu muayene etmek için hastaneye götürdü. İddiaya göre gerekli raporları Doktora ulaştırmak için çocuğunu Acil kapısının önünde bir kadına emanet etti. Raporları verdikten sonra çocuğunu almak için geri gelen Kaya, emanet ettiği kadını ve çocuğunu yerinde bulamadı. Uzun süre etrafı kolaçan eden Mahmut Kaya bir sonuç elde edemeyince durumu Polis ekiplerine haber verdi. Küçük çocuğun sabah 09.00’dan bu yana kayıp olduğu iddia edildi. Acılı anne baba çocuğunun bulunması için yetkililere çağrıda bulundu. Polis ekipleri küçük çocuğun bulunması için çalışma başlattı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın