Şanlıurfa’da arazi toplulaştırmada yeni yılda hızlı girildi!

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü tarafından Arazi Toplulaştırma toplantısı yapıldı.
 Şanlıurfa’da arazi toplulaştırmada yeni yılda hızlı girildi!

16.01.2023 - 10:14

Güncelleme : 16.01.2023 - 10:14

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü tarafından Arazi Toplulaştırma toplantısı yapıldı.

GAP tarımsal sulama projelerinin hayata geçmesiyle uygulanması zorunluluk haline gelen ve beraberinde sorunlar da getiren arazi toplulaştırma çalışanlarına yönelik ” 2023 Değerlendirme” toplantısı DSİ Bölge müdürlüğü Gap toplantı salonunda gerçekleşti.

Gerçekleşen toplantıya, DSİ 15. Bölge Müdürü Ali Naci Kösalı, Bölge Müdür Yardımcıları ve Arazi Toplulaştırma Şube Müdürlüğü personeli katıldı.

Arazi Toplulaştırma Şube Müdürü ve ilgili teknik personelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, planlanan toplulaştırma projeleri hakkında bir sunum yapıldı.

“2023 DEĞERLENDİRME” TOPLANTISINDA TABULAŞTIRMA ELE ALINDI

“2023 Değerlendirme” toplantısında uygulamadaki sorunların çözümüne yönelik sosyal ilişkilerin önemine dikkat çekilen toplantı da özellikle sahada bulunan personelin çalışmalar hakkında vatandaşları tatmin edecek şekilde bilgilendirme yapmasının ve uygulanan toplulaştırma projelerine vatandaşın desteğinin şart olduğunu belirtildi.

Şanlıurfa DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada;

“Bölge Müdürümüz Ali Naci Kösalı Başkanlığında ilgili Bölge Müdür Yardımcımız ve Arazi Toplulaştırma Şube Müdürlüğü personelimiz katılımı ile “2023 Değerlendirme” toplantısı Bölge müdürlüğümüz Gap toplantı salonunda gerçekleştirildi”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın