Okullar bölgesinde otopark çalışması

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince okullar bölgesinde trafiğin rahatlaması amacı ile servis araçları için otopark çalışması yapıldı.İlçenin Selimpınar mevkiinde bulunan okullar bölgesind...

 Okullar bölgesinde otopark çalışması

21.10.2021 - 10:15

Güncelleme : 21.10.2021 - 10:15

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince okullar bölgesinde trafiğin rahatlaması amacı ile servis araçları için otopark çalışması yapıldı.

İlçenin Selimpınar mevkiinde bulunan okullar bölgesinde yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmak ve öğrencilerin sağlıklı bir şekilde servis araçlarına binebilmesi için okul önlerinde bulunan alanlarda çevre düzenlemesinin ardından stabilize malzeme ile dolgu yapan Fen işleri Müdürlüğü ekipleri bölgede öğrenci servisleri için geniş otopark alanları oluşturdu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır; “Öğrencilerimiz güvenliği için otopark çalışmalarımızı yürütüyoruz, Güvenli park alanlarının oluşturulması için tüm okul bölgelerinde öğrencilerimizin güvenliği için park alanları oluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

Servis sürücüleri ve öğretmenler yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın