MEHMET CANBEK’E YILIN KÖŞE YAZARI ÖDÜLÜ

Arpak Medya Yılın Dayanışma ve Eğitim Ödülleri kapsamında Yeniurfa Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Canbek’e yılın köşe yazarı ödülü verildi.Arpak Medya Yılın Dayanışma ve Eğitim Ödülleri farklı ...

 MEHMET CANBEK’E YILIN KÖŞE YAZARI ÖDÜLÜ

13.06.2021 - 14:13

Güncelleme : 13.06.2021 - 14:13

Arpak Medya Yılın Dayanışma ve Eğitim Ödülleri kapsamında Yeniurfa Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Canbek’e yılın köşe yazarı ödülü verildi.

Arpak Medya Yılın Dayanışma ve Eğitim Ödülleri farklı dallarda da ödüller sahibini buldu.

Arpak Medya Yılın Dayanışma ve Eğitim Ödülleri kapsamında Mehmet Akif İnan Konferans salonunda ödül töreni düzenlendi. Ödül törenine AB Uyum Komisyonu Mehmet Kasım Gülpınar, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Kaymakamları, İş insanları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

ÖDÜLÜ KASIM GÜLPINAR VERDİ

Ödüller kapsamında, Yeniurfa Gazetesi Genel Koordinatörü ve aynı zamanda köşe yazarı olan Mehmet Canbek yılın köşe yazarı ödülüne layık görülürken ödülü ise AB Uyum Komisyon Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Yeniurfa Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Canbek’e takdim etti.

Ödüllerde yılın İş insanı olarak Maruf Güneş’e, yılın tanıtım ödülünü Müslüm Akalın’a, yılın idol ismi eski milletvekili İş İnsanı Mehmet Güneş’e ve yılın sağlık personeli ödülü ise 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Doktor Yılmaz Gerger’e verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın