Kendini öyle bir tanıttı ki! 25 Yıl hapis yedi

Şanlıurfa’da JASAT ekipleri hakkında kamu görevlisi, sigortacı kredi çalışanı olarak tanıtması suretiyle dolandırıcılık suçundan hakkında 25 yıl h...

 Kendini öyle bir tanıttı ki! 25 Yıl hapis yedi

02.10.2023 - 15:55

Güncelleme : 02.10.2023 - 15:55

Şanlıurfa’da JASAT ekipleri hakkında kamu görevlisi, sigortacı kredi çalışanı olarak tanıtması suretiyle dolandırıcılık suçundan hakkında 25 yıl hapis cezası bulunan hükümlü yapılan operasyon ile yakalandı.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı kent genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

Alınan bilgilere göre, İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT ekipleri,  “Nitelikli suçlardan aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar” kapsamında hakkında kendisini kamu görevlisi veya banka, sigorta, kredi kurumlarının çalışanı olarak tanıtması veya bu kurumları araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık suçundan 25  yıl hapis cezası bulunan İ.A. Karaköprü’de olduğu bilgisi üzerine operasyon düzenlendi. Gözaltına alınan H.Ç. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın