Harran Üniversitesi Eski Rektörü Çelik veda etti

Şanlıurfa Harran Üniversitesi  Eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik sosyal medya hesabından veda mesajı yayımladı. Sabri Çelik yayımladığı me...

 Harran Üniversitesi Eski Rektörü Çelik veda etti

16.03.2023 - 13:36

Güncelleme : 16.03.2023 - 13:36

Şanlıurfa Harran Üniversitesi  Eski Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik sosyal medya hesabından veda mesajı yayımladı. Sabri Çelik yayımladığı mesajında “Sizleri Özleyeceğim” dedi.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’in görev süresinin dolamasının ardından boşalan koltuğuna Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu atandı. Yapılan atamanın ardından Eski Rektör Sabri Çelik sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımladı. Çelik” bilerek veya bilmeyerek kırdığım arkadaşlarımdan affımı, hayatına olumlu dokunduklarımın ise daha güzeli başarabilmenin keyfine devam etmelerini istirham ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Sabri Çelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Değerli Mesai Arkadaşlarım, Sevgili Öğrencilerim; Salgınlarla/afetlerle geçen dört yılı aşkın bir süreyi birlikte geçirdik. Coğrafyanın kader olsa dahi kaderi birlikte aklın/bilimin yolunda çalışarak nasıl yönetilebileceğine bir kez daha şahitlik ettik. Görevi nitelikli insan yetiştirmek olan üniversitelerin bunu başarabilmesinin ancak kaliteli/liyakatli kadrolarla mümkün olabileceğini yine hep beraber gördük. Biz bu dört yıl boyunca bir ekip ruhu ile, istişare ederek, ortak akılla kaliteden ve liyakatten ödün vermeden kurumumuzu yönetmeye gayret gösterdik. Tüm bu işleri yaparken, bilerek veya bilmeyerek kırdığım arkadaşlarımdan affımı, hayatına olumlu dokunduklarımın ise daha güzeli başarabilmenin keyfine devam etmelerini istirham ediyorum. Allaha emanet olunuz.”

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın