Eyyübiye’de 5 mahalledeki taşınmazların satışı için karar!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında Eyyübiye ilçesinde mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait 5 mahallede bulunan taşınmazların satışı için encümene yetki verildi.Şanlıurfa Büyükşehir Bel...

 Eyyübiye’de 5 mahalledeki taşınmazların satışı için karar!

15.11.2022 - 20:11

Güncelleme : 15.11.2022 - 20:11

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında Eyyübiye ilçesinde mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait 5 mahallede bulunan taşınmazların satışı için encümene yetki verildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı ikinci birleşim meclis toplantısı Başkan Vekili Ahmet Kaytan başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

 

Yoklama ve açılış konuşmalarının ardından gündem maddelerinin okunması geçildi. Okunan gündem maddeleri içerisinde mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait Eyyübiye ilçesi Yenice, Hayati Harrani, Süleymanşah ve Kaleboyu Mahallesinde bulunan taşınmazların satışı için encümene yetki verilmesi mecliste masaya yatırıldı.

 

Teklifi AK Parti ve MHP meclis üyeleri kabul ederken, Saadet Partisi meclis üyeleri çekimser, HDP ise teklife ret oyu kullandı. Teklif oy çoğunluğuyla kabul edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın