Elektrik kesintisi yaşanacak! İşte o ilçe ve mahalleler

Şanlıurfa’da 17 Şubat Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Dicle elektrik Dağıtım A.Ş.’den uyarı üstüne uyarı geldi. Kesintini...

 Elektrik kesintisi yaşanacak! İşte o ilçe ve mahalleler

16.02.2024 - 11:19

Güncelleme : 16.02.2024 - 11:19

Şanlıurfa’da 17 Şubat Cumartesi günü uzun süreli elektrik kesintisi yaşanacak. Dicle elektrik Dağıtım A.Ş.’den uyarı üstüne uyarı geldi. Kesintinin yaşanacağı ilçe ve mahaleler tek tek açıklandı.

Şanlıurfa’da bir süredir gerçekleştirdiği elektrik altyapısı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında ortaya çıkan planlı elektrik kesintilerin ilişkin her zaman ayrıntılı bir bilgi sağlayan Dicle Elektrik, elektrik kesintilere ilişkin bilgi verdi.

Şanlıurfa’da elektrik dağıtım şirketi Dicle Elektrik (DEDAŞ), 17 Şubat 2024 Cumartesi günü yapılacak olan planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Viranşehir ilçesinde elektrik kesintileri olacağını duyurdu. Vatandaşların önlem alabilmesi ve kesintilerden minimum etkilenmesi için detaylı bilgiler paylaşıldı.

İşte Viranşehir’de yaşanacak elektrik kesintileri ve etkilenecek mahalleler:

Emiroğlu , Kışla  Bahçelievler , Atatürk , Hürriyet , Yolbilen , Azadi , Özal , Yenişehir , Eşkin , Tekke , Gölbaşı , Şarkpınar , Kale , Yeni mahallelerinde 2023 yılı yatırım kapsamında yapılmakta olan tesis yapım işinde og hattı kurulumu bağlantı çalışmasından dolayı saat 09.30 ile 16.30 arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın