CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ BAŞKANI DR. ALİ TAHA KOÇ’TAN GENÇ STEM’E ZİYARET

Şanlıurfa’da eğitimde yapay zeka çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ve ekibi Genç STEM Derneğini ziyaret etti.Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Ba...

 CUMHURBAŞKANLIĞI DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ BAŞKANI DR. ALİ TAHA KOÇ’TAN GENÇ STEM’E ZİYARET

24.06.2021 - 18:43

Güncelleme : 24.06.2021 - 18:43

Şanlıurfa’da eğitimde yapay zeka çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ve ekibi Genç STEM Derneğini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ve ekibini, Genç STEM Derneği Başkanı Mustafa Taşiyan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Genç Stem ve Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin ortak yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alan  Dr. Ali Taha Koç, Prof. Dr. Levent Eraslan ve  Dr. Ögr. Üyesi Ahmet Göçen ile bilgi alışverişinde bulundu.

Hafta sonu Şanlıurfa’ya gelecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılacağı programda ödül alacak olan Genç STEM ekibini ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç yapılan çalışmalar hakkında dernek yetkilileriyle istişarelerde bulundu.

Öğrencilerin bilim, fen, teknoloji, matematik ve mühendislik alanlarındaki projelerini hayata geçirmesine olanak sağlayan Genç STEM yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç gençlerin bireysel çalışma atölyelerinde ve grup çalışma atölyelerinde bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik ile birçok eğitim yenilebilir ve sürdürülebilir projeleri yerinde inceleyerek bilgi aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın