BAŞKANDAN ŞANLIURFA ŞUBESİNE ZİYARET

ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Alataş, Muhasip üye Veysel Karani Oruç, Genel Sekreter Mahmut Nimetoğlu ve Vakıf Müdürü Hasan Mülayim Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.Şanlıurfa...

 BAŞKANDAN ŞANLIURFA ŞUBESİNE ZİYARET

07.06.2021 - 13:32

Güncelleme : 07.06.2021 - 13:32

ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Alataş, Muhasip üye Veysel Karani Oruç, Genel Sekreter Mahmut Nimetoğlu ve Vakıf Müdürü Hasan Mülayim Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.

Şanlıurfa Şubesi Başkanı Emin Karahanlı ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Şube Başkanı Karahanlı yapılan çalışma ve projeler hakkında bilgiler verdi. Bu bilgiler ışığında fikir alışverişlerinde bulunuldu. ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı Alataş hemşerilerimizin güzel çalışma ve projelere layık olduğunu belirterek, yaşanan pandemi dolayısıyla çalışma ve projelerin kurallar çerçevesinde aksatılmadan devam ettirilmesini ifade etti.

ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Alataş; her zaman şubelerimizin çalışmalarını sonuna kadar takip edip destekleyeceklerini ve bu çalışmalarında Genel Merkez olarak yanlarında olacaklarını belirtti. Şanlıurfa şubesine yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda ŞANVAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bizleri yanlarında hissetmelerini belirtip çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın