BAŞKAN AĞIRTAŞ’TAN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET

İzmir Şanlıurfa Federasyon genel Başkanı Ferit Mızraklı yönetiminde ciddi çalışmalara imza atan ilçe Dernek Başkanları, Bu kez mevsimlik işçilerin sorunlarını yerinde dinlediler.Torbalı Siverekliler Dern...

 BAŞKAN AĞIRTAŞ’TAN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET

27.07.2021 - 15:48

Güncelleme : 27.07.2021 - 15:48

İzmir Şanlıurfa Federasyon genel Başkanı Ferit Mızraklı yönetiminde ciddi çalışmalara imza atan ilçe Dernek Başkanları, Bu kez mevsimlik işçilerin sorunlarını yerinde dinlediler.

Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı Bahri Ağırtaş ve yönetim kurulu üyeleri mevsimlik tarım işçiliği yapmak için gelen Urfalı mevsimlik çadırlarında ziyaret etti.

Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı Bahri Ağırtaş, önceki gün Şanlıurfa’dan İzmir Torbalı ilçesine mevsimlik tarım işçiliği yapmak için gelen Urfalıları tarla başında ziyaret edip, onların sorunlarını, isteklerini dinlediler..

Torbalı Siverekliler Derneği Başkanı Bahri Ağırtaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “İzmir Şanlıurfa Federasyonu Torbalı Siverekliler Derneği olarak hemşerilerimizin sorunlarını, yerinde gördük dinledik., paylaştık. Çocuklara hediye çikolata vererek sevindirdik. Yerleşke ile ilgili bazı sorunlar var. Bunlarıda ilgili yerle görüşüp, gidereceğiz

Bundan böyle birçok noktada tarım işçiliği yapmak için gelen hemşerilerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Onları yalnız bırakmayacağız. Elimizden gelen katıkları Federasyon Başkanımız Ferit mızratlı ile beraber sunacağız ” diye görüşlerini dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın