Başkan Canpolat ortak yayına çıkıyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bugün yapılacak olan ortak canlı yayın ile 4 televizyon kanalının konuğu olacak. Başkan Canpolat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının ...

 Başkan Canpolat ortak yayına çıkıyor

08.02.2024 - 16:03

Güncelleme : 08.02.2024 - 16:03

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bugün yapılacak olan ortak canlı yayın ile 4 televizyon kanalının konuğu olacak. Başkan Canpolat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklamasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayacak. 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 4 televizyon kanalının ortak canlı yayın konuğu oluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Şanlıurfa’da dün gerçekleşen İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında Mehmet Canpolat, yeniden Haliliye Belediye Başkanlığına aday olarak gösterildi. Başkan Canpolat ile yola devam edilmesi vatandaşlar tarafından büyük sevinçle karşılandı. Görevi süresinde kazandırdığı ve hizmete sunduğu projelerle vatandaşların hem takdirini hem de gönlünü kazanan Mehmet Canpolat, adaylığının resmi olarak açıklanması üzerine gazetecilerin sorularını yanıtlayacak.  Bugün, saat 20.30’da gerçekleşecek olan ortak yayın; BFZTÜRK, EDESSA TV, GÜNEYDOĞU TV ve KANALURFA ekranlarından canlı yayınlanacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın