Bakan Nebati bugün Urfa’da neler yapacak?

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, dün geldiği Şanlıurfa'da baba ocağı olan Viranşehir'de coşkulu bir şekilde karşılandı. 2 günlük programı çerçevesinde Bakan Nebati bugün kent merkezinde temas...

 Bakan Nebati bugün Urfa’da neler yapacak?

21.03.2022 - 8:42

Güncelleme : 21.03.2022 - 8:42

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, dün geldiği Şanlıurfa’da baba ocağı olan Viranşehir’de coşkulu bir şekilde karşılandı. 2 günlük programı çerçevesinde Bakan Nebati bugün kent merkezinde temas ve ziyaretlerine devam edecek. 

Dün sabah memleketi Şanlıurfa’ya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kentte coşkuyla karşılandı. Viranşehir ilçesinde binlerce kişinin akın ettiği Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılan Bakan Nebati, gece yarısına kadar ilçe halkıyla farklı ortamlarda bir araya geldi. Hazine Bakanı Nureddin Nebati, 2 günlük Şanlıurfa programı kapsamında güne Şanlıurfa Valiliği ziyaretiyle başlayacak. Akabinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı, İl Danışma Meclisi, İş dünyası toplantısı ve son olarak canlı TV yayına katıldıktan sonra Şanlıurfa’dan ayrılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın