HALİLİYE’DEKİ İBADETHANELERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Haliliye Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde ilçede bulunan ibadethanelerde dezenfekte ve halı yıkama çalışmaları yaptı. Temizlik İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatl...

 HALİLİYE’DEKİ İBADETHANELERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

12.05.2021 - 15:47

Güncelleme : 12.05.2021 - 15:47

Haliliye Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde ilçede bulunan ibadethanelerde dezenfekte ve halı yıkama çalışmaları yaptı.

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla ilçe genelindeki ibadethanelerde hijyen çalışmaları yaptı. Ramazan Bayramı öncesinde ilçede bulunan cami ve mescitlerin halılarını yerinde temizleyen temizlik ekipleri, Kovid-19 salgını önlemleri kapsamında da dezenfekte çalışması yaptı. Görevli personeller, cami halılarını yerinde temizlediği çalışmalarını, gün boyu devam ettirdi.

 

Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, çalışmaların merkez ve kırsal mahallelerdeki ibadethanelerde yürütüldüğünü, vatandaşların temizlik noktasındaki herhangi bir talepleri için 4442263 numaralı Haliliye Belediyesi İletişim Merkezini arayabilecekleri kaydedildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın