7 yıldır her yerde aranıyordu; Şanlıurfa’da yakalandı!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, kasten öldürme suçundan 2016 yılından bu aranan şahsı düzenlenen operasyon gözaltın...

 7 yıldır her yerde aranıyordu; Şanlıurfa’da yakalandı!

02.06.2023 - 14:35

Güncelleme : 02.06.2023 - 14:35

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, kasten öldürme suçundan 2016 yılından bu aranan şahsı düzenlenen operasyon gözaltına aldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, kasten öldürme suçundan 2016 yılından bu aranan şahsı düzenlenen operasyon gözaltına aldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir yandan uyuşturucuyla mücadelesini sürdürürken bir yandan da şehrin güvenliğini sağlamak için çalışmaya devam ediyor.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şehrin asayiş, huzur ve güvenliğinin sağlanması için kesinleşmiş cezaları bulunan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma başlattı.

ÖZEL EKİP KURULDU

Yapılan geniş çaplı çalışmalar neticesinde kasten öldürme suçundan İzmir Ağır Ceza İlamat Masasınca 2016 yılından beri aranan O.Y. isimli şahsın yakalanması için Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından özel ekip kuruldu.

Yapılan fiziki çalışmalar sonucunda ekipler, 21 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan O.Y., isimli şüpheli şahsın yerini tespit etti.

KISKIVRAK YAKALANDI

Belirlenen adrese ekipler operasyon düzenleyerek 21 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan O.Y.’yi kıskıvrak yakalanarak gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilen O.Y., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın