TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ EYYÜBİYE İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Türkiye Değişim Partisi Eyyübiye ilçe başkanlığı ilk kongresini yaparak ilçe başkanını belirledi. Tek liste halinde gidilen kongrede Mustafa Boçgün başkanlığa seçildi.Geçtiğimiz hafta içersinde Haliliye ...

 TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ EYYÜBİYE İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

11.07.2021 - 15:04

Güncelleme : 11.07.2021 - 15:04

Türkiye Değişim Partisi Eyyübiye ilçe başkanlığı ilk kongresini yaparak ilçe başkanını belirledi. Tek liste halinde gidilen kongrede Mustafa Boçgün başkanlığa seçildi.

Geçtiğimiz hafta içersinde Haliliye ve Birecik ilçe başkanlıkları kongresini yapan Türkiye Değişim Partisi bugünde Eyyübiye ilçe başkanlığı kongresini gerçekleştirdi.
Şirin köy restoran ve kafede gerçekleşen kongre, saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı.
Kongreye İl başkanı Bahri Ağolday’ın konuşması ile başladı. Kongrede partinin ilçe başkanları tanıtıldı. Tek liste halinde gidilen kongrede Eyyübiye ilçe başkanı olarak Mustafa Boçgün seçildi. Türkiye Değişim Partisi İl başkanı Bahri Ağolday, oylama öncesi yaptığı konuşmada, “Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa teşkilatı olarak bugün Eyyübiye teşkilatımızı seçiyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da teşkilatlanmaya devam ediyor bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Haliliye ve Birecik kongrelerinden sonra bugün de Eyyübiye ilçe başkanlığımızın kongresini yapıyoruz. Türkiye Değişim Partisi olarak her geçen gün güçleniyor ve biliyoruz sizin yoğun çalışmalarınız kapsamında Türkiye değişim partisi İnşallah yapılacak olan erken seçimde iktidara gelecektir bu kapsamda tüm emek veren partilere çok teşekkür ediyorum Eyyubiye ilçe başkanlığımızın hayırlara vesile olmasını dilerken hepinize saygı sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Dedi.
Türkiye Değişim Partisi Eyyübiye ilçe başkanı Mustafa Boçgün’de kongrede yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül, İl Başkanımız Bahri Ağolday ve siz değerli parti üyelerimizin teveccühleri ile Eyyubiye İlçe Başkanlığına seçildim. İnşallah Genel Başkanımız, İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte Türkiye Değişim Partisinin iktidara giden yolunda birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Benim buna inancım tamdır. Sizlerin desteği ve gayretleri ile birlikte iktidar yolculuğuna başladık. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Tüm vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Tekrardan Eyyübiye İlçe Başkanlığımız hayırlara vesile olsun inşallah. Diyerek sözlerini sonlandırdı.
Yapılan konuşmalardan sonra üyelerin oyu ile Türkiye Değişim Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığına Mustafa Boçgün seçildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın