SAĞLIKÇILAR YORULMUYOR TÜKENİYOR

Pandeminin başından beri çeşitli alanlarda mesai kavramı olmadan ve özlük hakları verilmeden çalıştırılan sağlık personeli şimdide aşı seferberliği ile izinleri iptal edilerek sahaya gönderildi.S...

 SAĞLIKÇILAR YORULMUYOR TÜKENİYOR

02.07.2021 - 16:02

Güncelleme : 02.07.2021 - 16:02

Pandeminin başından beri çeşitli alanlarda mesai kavramı olmadan ve özlük hakları verilmeden çalıştırılan sağlık personeli şimdide aşı seferberliği ile izinleri iptal edilerek sahaya gönderildi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MÜDÜRLÜĞÜN UYGUN GÖRDÜĞÜ ÖĞLE YEMEĞİ

COVİD-19 olarak bilinen solunum yolu bulaşıcı hastalığının, Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” ilan edilmesi sonrasında sahada en çok koşturan ve çalışan mesleklerin başında gelen sağlıkçılar Şanlıurfa’da sıcak havada kapı kapı dolaşarak görevlerini yapmaya çalışırken sağlık çalışanlarına müdürlüğün uygun gördüğü öğle yemeği kumanyası vatandaşların tepkisini çekti.

İl bazında yapılan saha çalışmalarında aşı için 50 derece sıcakta kapı kapı gezen sağlık çalışanlarının öğle yemeğini sosyal medya hesabından paylaşan vatandaşlar müdürlüğün uygun gördüğü öğle yemeği kumanyası diyerek te altına not düştüler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın