REMZİ TÜRKMEN: BİNALİ BEY’DEN YANLIŞ OLMAZ

Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi eski fen işleri müdürü ve eski Başbakanlardan Binali Yıldırım'ın Danışmanı olan Remzi Türkmen,Türkiye sayın Binali Yıldırım ve Ailesinin ne kadar düzgün olduğunu bilir. Yıldır...

 REMZİ TÜRKMEN: BİNALİ BEY’DEN  YANLIŞ OLMAZ

26.05.2021 - 9:35

Güncelleme : 26.05.2021 - 9:35

Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi eski fen işleri müdürü ve eski Başbakanlardan Binali Yıldırım’ın Danışmanı olan Remzi Türkmen,Türkiye sayın Binali Yıldırım ve Ailesinin ne kadar düzgün olduğunu bilir. Yıldırım Ailesi asla yanlış yapmaz. Binali bey Devlet kültürü ile yetişmiş çok değerli bir şahsiyettir. Dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi eski fen işleri müdürü ve eski Başbakanlardan Binali Yıldırım’ın Danışmanı olan Remzi Türkmen, karanlık ve kendini bilmeyen (Sedat Peker) güçler Binali beye ve Ailesine camur atmaya kaltıklarını, bunun tutmayacagıni herkesin bildiğini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü ” Türkiye sayın Binali Yıldırım ve Ailesinin ne kadar düzgün olduğunu bilir. Yıldırım Ailesi asla yanlış yapmaz. Binali bey Devlet kültürü ile yetişmiş çok değerli bir şahsiyettir. Bir organize suç örgütü liderinin iftirasinı ve yalanını elimizin tersiyle itiyoruz.Her platformda Eski Başbakanımiz, şimdik Ak parti Genel Başkan Vekili Binali beyin yanındayız. Boş adamlara ve sözlere pabuç bırakmayız” dedi. Türkmen, Sedat Pekerin, Binali Yıldırım ile ilgili iddaların kocaman bir yalandan ibaret olduğunu da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın