Ofis Park modern yapıya kavuşuyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO ) olarak kullanılan alanda 2018 yılında yapılan park çalışmaları tamamlanamayınca yüklenici firma ile mahkemelik olan Ofis parkta çalışmalar yenid...

 Ofis Park modern yapıya kavuşuyor

02.03.2021 - 11:46

Güncelleme : 02.03.2021 - 11:46

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO ) olarak kullanılan alanda 2018 yılında yapılan park çalışmaları tamamlanamayınca yüklenici firma ile mahkemelik olan Ofis parkta çalışmalar yeniden başlayacak.

Mahkeme sürecinde yapılan durum tespitinin ardında harekete geçen Siverek Belediyesi yapılması planlanan projeyi revize ederek yakın zamanda tekrar ihale süreci başlatılmıştır.

Siverek Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “ 2018 yılında ofis park yapım işi ihalesinde çalışmalar durmuş ve yüklenici firma ile mahkeme süreci başlamıştı. Ancak mahkemenin durum tespitinin ardından projeyi revize ederek ihale sürecine hazır hale getirilmiştir. İçinde çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kafeterya, kütüphane, kapalı otopark, yapay gölet, süs havuzları ve dinlenme alanları gibi sosyal donatıların bulunduğu modern park haline gelecek olan Ofis Park yakın zamanda ihale süreci başlatılacaktır.” Denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın