İzmir Şanlıurfa Federasyonundan ziyaret

İzmir Şanlıurfa Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Ferit MIZRAKLI Başkanlığında Hemşerimiz Hakim Ömer ŞEN’in istinaf Mahkemesi Başkanlığına atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İzmir 24....

 İzmir Şanlıurfa Federasyonundan ziyaret

12.02.2021 - 16:42

Güncelleme : 12.02.2021 - 16:43

İzmir Şanlıurfa Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan Ferit MIZRAKLI Başkanlığında Hemşerimiz Hakim Ömer ŞEN’in istinaf Mahkemesi Başkanlığına atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İzmir 24. İstinaf Mahkemesi Hakimi olarak 4 yıl görevini yürüten ŞEN, istinaf Mahkemesi Başkanlığına atanması nedeniyle, İzmir deki Şanlıurfalılar Federasyonu Tarafından makamında ziyaret edilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunulması sıcak bir ortamda gerçekleşti. ÖMER ŞEN KİMDİR? 1968 Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde dünyaya gelmiş, ilk, orta ve Lise tahsilini ilçede tamamladıktan sonra İzmir EGE ÜNİVERSİTESİ HUKUKFAKÜLTESİNDEN 1993 yılında mezun olduktan sonra sırasıyla Konya, Elazığ-Sivrice, Sivas-Gürün, Gaziantep, İzmir Kiraz ve Menderes ilçelerinde görev yaptıktan sonra İzmir Bölge Adliyesi 24. Hukuk Dairesinde Hakim olarak 4 yıl görev yaptıktan sonra aynı dairenin Başkanlığına atandı. 28 Yıllık Hukuk Adamı olarak görev yapan ŞEN, Adaletten şaşmadan adil olarak hizmet verdiğini, ALLAH’ın izniyle bundan böylede aynı çizgide hizmetini sürdüreceğini belirterek, bu ziyaretten ziyadesiyle memnun kaldığını hemşehrilerin bir çatı altında toplanarak, kültürlerini yaşatmalarından mutlu olduğunu belirtti… Şanlıurfa Federasyonu Başkanı Ferit MIZRAKLI, Şanlıurfa ya has bakır el işlemeli plaketi Başkan ÖMER ŞEN’e taktim ederek, yönetim adına başarılarının devamını diledikten sonra toplu resim çekinildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın