Harran üniversitesi adaylara özel canlı yayın

Türkiye'nin köklü üniversitelerinden Harran üniversitesi bu yıl tercih yapacak öğrenciler için canlı yayında Harran Üniversitesi Sağlık hizmetleri Meslek yüksekokulu tanıtımı yapılacak.Harran üniversites...

 Harran üniversitesi adaylara özel canlı yayın

28.07.2020 - 13:34

Güncelleme : 12.08.2020 - 15:52

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden Harran üniversitesi bu yıl tercih yapacak öğrenciler için canlı yayında Harran Üniversitesi Sağlık hizmetleri Meslek yüksekokulu tanıtımı yapılacak.

Harran üniversitesi resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre 29 Temmuz Çarşamba günü saat 14:30 da yapılacak canlı yayın programında Harran Üniversitesi Sağlık hizmetleri Meslek yüksekokulu tanımı yapılacak.

Türkiye bir ilk!

Harran Üniversitesi sosyal medyanın gücünü güçlü bir şekilde kullanan Türkiye’deki nadir üniversitelerden biri konumuna geldi. Üniversite yönetimi belli aralıklarla üniversitenin farklı bölümlerini ele alarak üniversite Youtube kanalında canlı yayınlarla tanıtımını yapmaktadır. Canlı yayınlar sırasına öğrencilerden üniversite Instagram hesabı üzerinden gelen sorulara da tek tek cevaplar verilirken üniversite öğrenci adaylarının doğru tercihler yapmalarına yardımcı oluyor.

 

Harran Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Cihan TABAK, “Amacımız üniversite aday öğrencilerine üniversitemizi doğru bir şekilde tanıtmak ve üniversite tercihleri hakkında kendilerine yardımcı olmaktır. Öğrenciler için zorlu bir süreç olan tercih yapma sürecinde hayatlarının kararlarını verdiğini biliyoruz. Biz de ülkemizin geleceği olan gençlerimiz için üstümüze düşen görevi bu şekilde icra etmek istiyor ve çalışıyoruz.” şeklinde görüş bildirdi.

  1. Harran üniversitesi canlı yayında tanıtım yapacak

İlgili Galeri
Zengin Gösteren Araçlar

Haberin Galerisi

İlgili Video
Harran üniversitesi tanıtım filmi

Haberin Videosu

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın