Genel sekreterliğe Büyükhatipoğlu ve Us’un ismi geçiyor

Gerek Özel idare Döneminde, gerekse Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde Urfalı başarılı Bürokralar güzel çalışmalara imza atmışlardı. Hatipğolu ve Us Başta merkez ilçeler olmak, diğer 10 ilçe ve kırsalı çok ...

 Genel sekreterliğe Büyükhatipoğlu ve Us’un ismi geçiyor

12.02.2021 - 16:44

Güncelleme : 12.02.2021 - 16:44

Gerek Özel idare Döneminde, gerekse Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde Urfalı başarılı Bürokralar güzel çalışmalara imza atmışlardı. Hatipğolu ve Us Başta merkez ilçeler olmak, diğer 10 ilçe ve kırsalı çok iyi biliyorlar. Şanlıurfa Kamuoyu tarafından her zaman takdir edilen bu iki Bürokratı Urfa halkı birisini Büyükşehir Genel Sekreteri olarak görmek istiyor.

Şuski Genel Müdrlüğünü görevini yapan Hamdi Us kırsalda ve Merkezde ciddi çalışmlara imza atmıştı.

Uğur Büyükhatipoğlu ise son görev yeri olan; Sanayi ve Teknolojı Bakanlığında, sanayi Güvenliği ve Denetim Genel müdürlüğü görevini başarıyla yapmıştı. Şanlıurfa’da Büyükşehir Genel Sekteri Mahmut Kırıkçı’nın istifasından sonra,Genel sekreterliğe aseletten kim atanacak, sorusu gündeme gelmişti.

Urfa Kamuoyunun istediği isimlerin başında Uğur Büyükhatipoğlu ve Hamdi Us geliyor.

Şimdiye kadar birçok görevde elde ettikleri başarılar ile tüm kamuoyunun takdirini kazanan Büyükhatipoğlu ve Us Büyükşehir Belediyesi Genel Gekreterliğine asaleten atanması durumunda Şanlıurfa hizmette yeni bir hizmet atağının başlanacağı kamuoyu tarafından dillendiriliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın