“ERKEKLER GÜÇLÜDÜR, AMA BABALAR DAHA GÜÇLÜDÜR”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet TÜYSÜZ Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak önemli mesajlar verdi.  “Babalık ‘YOK’...

 “ERKEKLER GÜÇLÜDÜR, AMA BABALAR DAHA GÜÇLÜDÜR”

20.06.2021 - 11:53

Güncelleme : 20.06.2021 - 11:53

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet TÜYSÜZ Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak önemli mesajlar verdi.

 

“Babalık ‘YOK’ dedirtmeyen en büyük meslek, onur ve kariyerdir. Eşanlamlısı hep kadınlarımız için söylenen cümlenin benzerini erkeklere uyarlamak yerinde olacaktır. ‘Erkekler güçlüdür, ama babalar daha güçlüdür.’

 

Ama günümüzde babaları güçsüz kılan bir yönetim ile karşı karşıyayız. Zira evine ekmek götüremeyen, çocuklarının karnını doyuramadığı için ansızın ve sadece geride avuç içine yazılan küçük bir notla hayata veda eden babaların olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Asıl olan babayı baba gibi ayakta dimdik tutacak yönetim anlayışıdır. Biz inanıyoruz ki babalarımız için zor geçen bu günleri geride bırakacağız ve DEVA iktidarımızda babalarımızın alınları açık, başları dik ve evinin iaşesini hakkı ve layıkıyla helalinden kazandığı zamanları göreceğiz.

 

Bu güzel temennilerle başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Ama en çok da çocuklarını babasız büyütmek zorunda kalan ve babaların yükünü de sırtlayan annelerin de babalar günü kutlu olsun diyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın