DOĞAR “BELEDİYENİN İMKANLARINI KULLANMAYACAĞIM”

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkan adayı Eczacı Vedat Doğar her gecen gün seçim çalışmalarını kırsalda, ve Halilliye merkezde hızlandırıyor. Vatandaşlardan Doğar'a yoğun ilgi var.

 DOĞAR “BELEDİYENİN İMKANLARINI KULLANMAYACAĞIM”

22.02.2024 - 13:29

Güncelleme : 22.02.2024 - 13:29

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkan adayı Eczacı Vedat Doğar her gecen gün seçim çalışmalarını kırsalda, ve Halilliye merkezde hızlandırıyor. Vatandaşlardan Doğar’a yoğun ilgi var.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimleri kazanması halinde kişisel olarak belediyenin sunduğu imkanların hiç birini kullanmayacağını belirten Vedat Doğar açıklamasında şu görüşlere yer verdi:  “ Sizlere söz veriyorum. Ben belediye başkanlığı maaşımı almayacağım. Ben bana tahsis edilecek belediye arabasını kullanmayacağım. Benim bir Clio arabam var bana yetiyor. Belediyenin mazotunu da kullanmayacağım. Ben belediyenin parasıyla alınan suyu içmeyeceğim. Belediyenin parasıyla alınan çayı da içmeyeceğim.” Dedi.

Yeniden Refah partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Doğar, sosyal medya hesabında yaptığı “şefaff ve sosyal Belediyecilik paylaşımı” yoğun ilgi gördü

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın