DEDAŞ son dakika açıkladı

Şanlıurfa’da 9 Aralık Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleler açıklandı. DEDAŞ, internet sitesinden tek tek ilçeleri, ma...

 DEDAŞ son dakika açıkladı

08.12.2023 - 10:37

Güncelleme : 08.12.2023 - 10:37

Şanlıurfa’da 9 Aralık Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleler açıklandı. DEDAŞ, internet sitesinden tek tek ilçeleri, mahalleleri ve saatleri yayımladı. Bu ilçelerde yaşayanlar dikkat! Elektrik kesintisi saatler sürecek. Uyarılar peş peşe geldi. İşte Şanlıurfa’da elektrik kesintisi yaşanacak o ilçeler…

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. internet sitesinden paylaşarak planlı ve çalışma yapılacak ilçeleri paylaştı. Bu ilçelerde yaşayanlar uyarıldı.

Şanlıurfa’da Elektrikler ne zaman gelecek? Elektrikler mi kesildi? Sorularının cevabı ortaya çıktı. İşte Şanlıurfa’da 9 Aralık Cumartesi günü elektrik kesintisi yaşanacak o ilçeler ve mahalleler…

 

SURUÇ

Kaplanköy, Olukyanı, Oymaklı, Karakuyu, Akören, Küçüksergen, Büyüksergen, Bozyokuş, Uludüz mahallelerinde 09.00 ile 18.00 arasında 3. seviye bakım çalışması nedeniyle enerji kesintisi uygulanacaktır.

 

SİVEREK

Eğriçay, Savucak, İleri, Eskihan, Avurtepe, Kavaklıdere, Söylemez, Gürakar, Kamışlı, Güzelpınar, Bardakçı mahallelerinde 09.00 ile 18.00 arasında Savucak Kök binasının çıkrık Çıkışında 3. seviye bakım kapsamında Tahiroğulları Elektrik tarafından hat bakımı yapılacağından dolayı enerji kesintisi yaşanacaktır.

 

 

 

HALİLİYE

Kurtuluş, Eyyüp Nebi, Yusufpaşa, Beykapusu, Türkmeydanı, Hakimdede, Asya, Kamberiye, Sancaktar, Sırrın, Konuklu, Susuz mahallelerinde 2023 yılı yatırım kapsamından dolayı 09.00 ile 17.00 arasında enerji kesintisi yaşanacaktır.

 

EYYÜBİYE

Yukarıçinpolat, Uğraklı, Koruklu, Mermer, Dibek, Taşkınlar, Baykuş, Karatepe, Eke, Geçittepe, Kurudere, Akkeçi, Duruca, Yusuf, Hacılar, Yamaçaltı, Mutlukaya, Yediyol, Uğurlu, Tarlabaşı, Yukarıçaykuyu, Ozanlar, Yakacık, Akkuş, Parapara mahallelerinde 08.30 ile 18.00 arasında Tahiroğulları Elektrik tarafından hat bakımı yapılacağından dolayı enerji kesintisi yaşanacaktır.

 

BİRECİK

Altınova, Tavşanören, Macunlu, Balaban, Hilalli, Gürkuyu, Günece, Beyburcu, Özmüş, Söğürtlen, Damlıca, Özveren, Karababa, Yeniakpınar, Günışığı, Akpınar, Meyanca, Böğürtlen, Boztepe, Sekili, Sumaklı, Kural, Cibinören, İnceler, Haydarahmet, Yuvacık, Yukarıyeniçağ, Dışlık, Ekenek, Ilgar, Uğurcuk, Yılmaz, Tüten, Saha mahallelerinde Gültepe KÖK binasından 09.00 ile 18.00 arasında 3. seviye bakım çalışması sebebiyle enerji kesintisi uygulanacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın