CHP Şanlıurfa Heyeti Siyasi Partileri Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve beraberindeki heyet Şanlıurfa’daki siyasi partileri ziyaret etti.Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet H...

 CHP Şanlıurfa Heyeti Siyasi Partileri Ziyaret Etti

06.06.2021 - 14:31

Güncelleme : 06.06.2021 - 14:31

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık ve beraberindeki heyet Şanlıurfa’daki siyasi partileri ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi Haliliye İlçe Başkanı Sayın Av. İbrahim Halil Alagöz, Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural, Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun, İl Disiplin Kurulu üyesi Hikmet Kılıçoğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Saymanı Ahmet Budak’tan oluşan heyet Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ve yönetimini, Demokrat Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Polat ve yönetimini, Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsa Döğmeci ve yönetimini, İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Fedai Çakmaklı ile Yönetim kurulunu ziyaret ederek, Türkiye ve Şanlıurfa gündemi ile ilgili bilgi alışverşinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, 2 gündür Şanlıurfadayım, gezi ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Sanayicimiz, Esnafımız, Çiftçimiz, Köylümüz ve Bütün vatandaşlarımız başta ekonomik sorun olmak üzere büyük problemler yaşıyor. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa heyeti olarak her zaman sahadayız. İnsanların içerisine anlımız açık olarak giriyoruz. Şanlıurfa’da her kesimin sorun ve problemlerini tespit edip, Genel Merkezimize sunuyoruz. Ayrıca sorunları sık sık Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündeme taşıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisine ben şahsen Şanlıurfa ile ilgili 40 tane soru önergesi verdim. MHP 7 soru önergesi vermiş, 50–60 soru önergesi HDP’li 4 Milletvekili Vermiş, ancak 8 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili maalesef Türkiye Büyük Millet Meclisine İlimiz ile ilgili önerge vermemiştir. Biz diyoruz’ki Şanlıurfa’nın 8 AK Partili Milletvekillide halkımızın sorunlarıyla ilgilensinler. Ülkemizde 1 Milyon civarında Üniversite mezunu gencimiz işsizlikten dolayı iş bulamamaktadır. İşsizlik oranları gittikçede artmaktadır. Sanayicimiz, Esnafımız, Çiftçimiz, Köylümüz ve vatandaşlarımızın büyük bir bölümü borçlanmıştır ve borçlarını ödeyememektedirler. Bu sorun ve problemlerin tamamı yanlış yönetilmekten kaynaklanmaktadır. Biz Milletimizin hakkını bu güne kadar savunduğumuz gibi bundan sonrada savunmaya devam edeceğiz. 128 milyar dolar rezervin satışıyla ilgili sorularımıza halen net bir cevap almış değiliz. Biz kimseyi suçlamıyoruz. Kimse bu parayı yedi demiyoruz. Biz sadece bu para nereye nasıl harcandı onu net bir şekilde Milletimiz adına bilmek istiyoruz. Biz Millet İttifakı olarak güçlendirilmiş parlamenter sistemin Ülkemize getirilmesinden yanayız. Bununla ilgilide çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecektir. Sahada yaptığımız çalışmaların yanı sıra siyasi Partilerimizi de ziyaret ediyoruz. Siyasi Parti İl Başkanlarımızın ve Yöneticilerinin değerli fikirlerini de alıyoruz. Bizi misafir eden bütün siyasi Parti İl Başkanlarımıza ve Yöneticilerine ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın