BAŞKAN ÖZYAVUZ: “KAZANAN TÜRKİYE OLACAK”

Milliyetçi Hareket Partisi , 13'üncü Olağan Kurultayı "İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak" sloganıyla gerçekleşti. Delegele...

 BAŞKAN ÖZYAVUZ: “KAZANAN TÜRKİYE OLACAK”

19.03.2021 - 9:28

Güncelleme : 19.03.2021 - 9:28

Milliyetçi Hareket Partisi , 13’üncü Olağan Kurultayı “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” sloganıyla gerçekleşti. Delegelerin tüm oyunu alarak yeniden genel başkanlığa Devlet Bahçeli seçilirken, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da kurultayın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 13. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu’nda yapıldı. Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli, üst kurul delegelerinin tamamının imzasıyla genel başkanlığa yeniden aday gösterildi. Partinin kayıtlı 1200 üst kurul delegesi, kurulan 29 sandıkta genel başkanlık seçimi için oylarını kullandı. Bahçeli, 1277 oyla yeniden Genel Başkan seçildi.

Kurultaydaki yerini alan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yeniden Genel Başkanlı’ğa seçilmiş olmasından duyduğu mutluluğu ifade ederek, “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak. Kurultayın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın