BAŞKAN ÖZYAVUZ, HAFTASONU DA BOŞ DURMADI

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, hafta sonu mesaisinde ilçe kırsalında bir dizi temaslarda bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özyavuz, "Harranlı hemşerilerimizden bir an olsun kopmadan çalı...

 BAŞKAN ÖZYAVUZ, HAFTASONU DA BOŞ DURMADI

01.03.2021 - 9:26

Güncelleme : 01.03.2021 - 9:26

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, hafta sonu mesaisinde ilçe kırsalında bir dizi temaslarda bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özyavuz, “Harranlı hemşerilerimizden bir an olsun kopmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, hafta sonu mesaisinde ilçe kırsalında bir dizi temaslarda bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılanan Başkan Özyavuz, ilk olarak Bozceylan kırsal mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bol bol sohbet etti, yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Ardından Sugeldi kırsal mahallesine geçen Başkan Özyavuz, burada da vatandaşlarla bir araya geldi. Tarlada çalışan Sugeldi sakinlerinin çay davetini geri çevirmeyen Başkan Özyavuz, şeffaf belediyecilik anlayışıyla çalışmaların sürdüğüne dikkat çekti.

Başkan Özyavuz ayrıca, Sugeldi, Küplüce ile Aşağı Yakınyol ve Yukarı Yakınyol kırsal mahallesinde taziye ziyaretleri ve hane ziyaretleri de gerçekleştirdi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın