BAŞKAN KUŞ, ÇOK AMAÇLI SALONU İNCELEDİ.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Hacıbayram mahallesinde 2. Kat yapımı tamamlanma aşamasına gelen çok amaçlı salonda incelemelerde bulundu. Başkan Kuş,” Çok amaçlı salonumuzun açı...

 BAŞKAN KUŞ, ÇOK AMAÇLI SALONU İNCELEDİ.

04.08.2021 - 10:49

Güncelleme : 04.08.2021 - 10:49

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Hacıbayram mahallesinde 2. Kat yapımı tamamlanma aşamasına gelen çok amaçlı salonda incelemelerde bulundu. Başkan Kuş,” Çok amaçlı salonumuzun açılışını yakında gerçekleştireceğiz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Hacıbayram mahallesinde 2. Kat yapımı tamamlanma aşamasına gelen çok amaçlı salonda incelemelerde bulundu. sosyal belediyecilik çalışmalarının yanı sıra ilçeye yeni eserler kazandırmak ve talepleri yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışan Eyyübiye Belediyesi, Hacıbayram mahallesindeki çok amaçlı salonu da bitirme aşamasına getirdi. Yapım çalışmaları süren salonu beraberinde Belediye Meclis Üyesi Halil Müjde, Hacıbayram Mahalle Muhtarı İbrahim Akdemir, Muradiye Mahalle Muhtarı Dello Alak ve vatandaşlarla birlikte inceleyen Başkan Kuş, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı. Vatandaşların taleplerinden biri olan çok amaçlı salonun 2. Kat yapımını bitirme aşamasına getirdiklerini belirten Başkan Kuş, ilçe genelinde 50’ye çok amaçlı salonu vatandaşlarla birlikte ve belediye olarak yaptıklarını birçok çok amaçlı salonun bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yaptıklarını belirtti.

Çalışmaları yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,”Bugün Hacıbayram ve Muradiye Mahalle Muhtarlarımız ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımız gezdik. Onlar ile hasbihal edip taleplerini dinledik ve ekibimiz ile birlikte mahallemizde yürüttüğümüz ve yapacağımız çalışmaları inceledik. Gerek merkezde gerekse kırsalda çok amaçlı salonlarımızın yapımına devam ediyoruz. Seçimden önce ve seçimden sonra mahalle muhtarımız ile mahallemizi gezerken mahallenin en büyük talebi çok amaçlı salondu dediler. Çok amaçlı salonlarımızda gerek merkez gerekse kırsalda 50 ye yakın çok amaçlı salonlarımızın yapımı devam ediyor. Büyük bir çoğunun çalışmaları ise son aşamasına geldi. Şu anda Hacıbayram mahallemizde yapımı bitmek üzeri olan çok amaçlı salonumuzun gezdik. En yakın zaman içerisinde kalan eksiklikleri tamamlayıp, halkımızın hizmetine sunacağız. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun inşallah.”dedi.

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Halil Müjde ise emeği geçenlere teşekkür edip,” Hacıbayram mahallesi yapılaşma anlamında çok sıkıntılı bir yer. Çok amaçlı salonumuz tamamlanma aşamasındayız. Başta Başkanımız Mehmet Kuş olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. “şeklinde konuştu.

Hacıbayram Mahalle Muhtarı İbrahim Akdemir ise şunları söyledi;” Mahallemizin eksiklerini Belediye Başkanımıza ilettik. Bizim çok amaçlı salonumuz bitme aşamasında. Başkanımız her zaman yanımızda. Biz de kendisinin yanındayız. Mahallem adına kendisine teşekkür ederim.

Muradiye Mahalle Muhtarı Dello Alak ta Başkan Kuş’un halkla her zaman iç içe olduğunu belirtip,” Başkanımız yaptığı çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Her vatandaş ile bire bir görüşüyor. Halk ile iç içe. Şuanda çok amaçlı taziye evindeyiz. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın