Başkan Çakmak’ın Şanlıurfa temasları

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Siverek AK Parti İlçe Başkanı Nedim Lale, Kadın Kolları Başkanı Remziye Kışlar ve Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ile birlikte Şanlıurfa AK Parti İl başkanlığı ve ...

 Başkan Çakmak’ın Şanlıurfa temasları

19.03.2021 - 17:17

Güncelleme : 19.03.2021 - 17:17

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Siverek AK Parti İlçe Başkanı Nedim Lale, Kadın Kolları Başkanı Remziye Kışlar ve Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak ile birlikte Şanlıurfa AK Parti İl başkanlığı ve ilçe başkanlıklarına seçilen yönetimleri ziyaret etti.

Temasları kapsamında Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığında, Belediye Başkanları ve İlçe Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen koordinasyon toplantısına katıldı.

Toplantının ardından AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçilen Abddurrahman Kırıkçı, Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı Güven ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Karaçizmeli’yi ziyaret ederek yeni yönetimin Şanlıurfa ve teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diledi.

İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Hilvan, Karaköprü, Haliliye ve Eyyubiye ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Çakmak yaptığı açıklamada, “Bugün ilçe Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız ve Gençlik Kolları Başkanımız ile birlikte, Şanlıurfa İl teşkilatı ve merkez ilçelerimizde bulunan teşkilatlarımızı ziyaret ederek yeni teşkilat Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Yeni teşkilatlarımızın Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını diliyoruz. Cumhurbaşkanımızın 2023 hedefi doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Ben arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın