Ahmet Eşref Fakıbaba ve Cevahir Asuman Yazmacı’dan ortak mesaj

Diyarbakır, Batman, Zonguldak-Ereğli'de yaşanan sağanak yağış ve fırtına sonrasında İyi Parti Ankara Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ak Parti...

 Ahmet Eşref Fakıbaba ve Cevahir Asuman Yazmacı’dan ortak mesaj

21.11.2023 - 9:55

Güncelleme : 21.11.2023 - 9:55

Diyarbakır, Batman, Zonguldak-Ereğli’de yaşanan sağanak yağış ve fırtına sonrasında İyi Parti Ankara Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Diyarbakır, Batman, Zonguldak-Ereğli’de Olumsuz hava şartlarına bağlı olarak etkili olan fırtına, kasırga etkisi oluşturdu. Zonguldak’ta Gemiler karaya oturdu, çatılar uçtu, ağaçlar ve direkler devrildi, derelerdeki su seviyesi yükseldi.

İyi Parti Ankara Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı Diyarbakır, Batman, Zonguldak-Ereğli’de yaşanan yoğun yağış sonrası oluşan sel felaketi ve fırtına bölgedeki tüm vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini ilettiler.

Fakıbaba ve Asuman Yazmacı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda yaşanan afetin bir daha yaşanmaması konusunda temennide bulundu.

Ahmet Eşref Fakıbaba

Fakıbaba paylaşımında şu ifadelere yer verdi “Diyarbakır, Batman, Zonguldak-Ereğli’de meydana gelen fırtına ve sel felaketi nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kayıp vatandaşlarımızın da sağ salim ulaşılması temennisiyle, sel ve fırtınadan etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

Cevahir Asuman Yazmacı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, “Batman, Diyarbakır, Bingöl ve Zonguldak’ta yaşanan sel felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Rabbim her türlü afetten ülkemizi, milletimizi muhafaza etsin.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın