TDP BİRECİK İLÇE BAŞKANI YILDIRIM OLDU

Türkiye Değişim Partisi Birecik ilçe başkanı Osman Yıldırım oldu.Türkiye Değişim Partisi geçtiğimiz hafta içersinde Haliliye İlçe Başkanının belli olmasının ardından bugünde yapılan seçimle Birecik ilçe ...

 TDP BİRECİK İLÇE BAŞKANI YILDIRIM OLDU

06.07.2021 - 10:26

Güncelleme : 06.07.2021 - 10:26

Türkiye Değişim Partisi Birecik ilçe başkanı Osman Yıldırım oldu.

Türkiye Değişim Partisi geçtiğimiz hafta içersinde Haliliye İlçe Başkanının belli olmasının ardından bugünde yapılan seçimle Birecik ilçe başkanı Osman Yıldırım oldu.

Özel bir mekânda yapılan kongre saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başladı.

Kongreye İl başkanı Behri Ağolday’ın konuşması ile başladı.

Tek liste halinde gidilen kongrede Birecik İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım aday gösterildi.

Türkiye Değişim Partisi İl başkanı Behri Ağolday oylama öncesi yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi: Kongremize hoş geldiniz. Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa teşkilatı olarak buğun buradayız yarın Allah’ın izni ile Ankara’da olacağız. Türkiye Değişim Partisi, Değişim Urfa’da başlıyorsa, Bu değişim tüm Türkiye’yi saracaktır. Şanlıurfa’da değişimi başlatmak için önce ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ayın 11 de de Eyyubiye İlçe Başkanlığı kongresini gerçekleştireceğiz. Şanlıurfa’da güzel bir değişim olacak.

Urfalı hemşerilerimiz için çalışacağız. Urfa için değişim şarttır. Buraya kadar gelen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. dedi.

Birecik İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım’da yapılan kongre sonrasında yaptığı açıklamada, İlk Başta Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül beyefendi olmak üzere, İl Başkanımız Bahri Ağolday’a ve oy kullanan değerli üyelerimize bana bu görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İnşallah Şanlıurfa iline ve ilçemize layık olmaya çalışacağız. Ülkemizin, ilimizin sıkıntılarını biliyoruz. Halkımızdan destek istiyoruz. İnşallah bize verdikleri destek ile elimizden gelen tüm gayret ve çaba ile halkımıza hizmet edeceğiz. Bu kapsamda buraya kadar gelen tüm değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Kongremizin ülkemize, halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yapılan konuşmalardan sonra tek liste halinde seçime gidildi. Üyelerin kullandığı oylar ile Türkiye Değişim Partisi’nin Birecik ilçe başkanlığı görevine Osman Yıldırım seçilmiş oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın