Sema Çiftçi: Hep birlikte güzel işler başaracağız

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin eşi Eczacı Sema Çiftçi, her zaman kadınların yanında olacaklarını ve hep birlikte güzel işler yapacaklarını ifade ett...

 Sema Çiftçi: Hep birlikte güzel işler başaracağız

02.05.2024 - 18:29

Güncelleme : 02.05.2024 - 18:29

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Eczacı Sema Çiftçi, her zaman kadınların yanında olacaklarını ve hep birlikte güzel işler yapacaklarını ifade etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Ecz.Sema Çiftçi, Necmettin Cevheri Kültür Merkezinde düzenlenen programla “Hayırlı olsun” tebriklerini kabul etti.

GAPGündemi’nden Meral Bayat’ın izlediği programda, Selma Çiftçi’nin görüşlerini aldık. Programa katılan kadınlarla tek tek ilgilenen Çiftçi, eşi Nihat Çiftçi’nin bugüne kadar yaptığı hizmetlerin bundan sonra yapacağı hizmetlerin teminatı olduğunu ifade etti.

Çiftçi, “Başkanımız, Karaköprü Belediyesi’nde bir enkaz devraldı. Buna rağmen en kısa sürede daha önceki deneyimlerinden yararlanarak güzel işler başaracağını umuyoruz. Başkanın bugüne kadar yaptıkları bundan sonra yapacağı çalışmaların da zeminini oluşturacak. Hep birlikte baş koyduğumuz bu yolda birlikte başaracağız” diye konuştu.

Çiftçi, kadınların yanında olacağını sosyal sorumluluk projelerini sonuna kadar destekleyeceğini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın