Şanlıurfalılar dikkat! Son ödeme tarihi bugün

Karaköprü Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Emlak, ilan, reklam, çevre ve temizlik vergisi borcunun ilk taksitin son ödeme gün...

 Şanlıurfalılar dikkat! Son ödeme tarihi bugün

31.05.2023 - 13:06

Güncelleme : 31.05.2023 - 13:06

Karaköprü Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Emlak, ilan, reklam, çevre ve temizlik vergisi borcunun ilk taksitin son ödeme gününün 31 Mayıs olduğunu hatırlattı.

Emlak, ilan, reklam, çevre ve temizlik vergisi 1. taksit ödemesi ne zaman bitecek? Sorusu vatandaşlar tarafından merak konusu olmuştu. Karaköprü Belediyesi bununla ilgili önemli bir hatırlatmada bulundu.

 

Emlak, ilan, reklam, çevre ve temizlik vergisi borcu bulunan vatandaşlara hatırlatmada bulunan Karaköprü Belediyesi 2023 yılının ilk taksitin son ödeme gününün 31 Mayıs olduğunu aktardı.  Belediye ayrıca vatandaşların rahat bir şekilde ödemelerini yapması için veznelerin saat 20.00’a kadar hizmet vereceğini belirtti.

 

“SON ÖDEME GÜNÜ BUGÜN”

Karaköprü Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

“Emlak, ilan, reklam, çevre ve temizlik vergisi borcu bulunan vatandaşlarımızın 2023 yılının ilk taksitin son ödeme gününün bugün (31 Mayıs) olduğunu hatırlatırız. Not: Bugün veznelerimiz vatandaşlarımız için saat 20.00’a kadar hizmet verecektir.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın