Şanlıurfalı milletvekiline tehdit!

Şanlıurfalı milletvekiline tehdit!
 Şanlıurfalı milletvekiline tehdit!

15.11.2023 - 16:21

Güncelleme : 15.11.2023 - 16:21

Şanlıurfalı milletvekiline tehdit!

MHP lideri Devlet Bahçeli ile HEDEP Kocaeli Milletvekilli Şanlıurfalı Ömer Faruk Gergerlioğlu arasında yaşanan tartışmaya Alaattin Çakıcı da dahil oldu.

MHP lideri Devlet Bahçeli ile Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) Kocaeli Milletvekilli Şanlıurfalı Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun Yargıtay ile Anayasa Mahkemesi yorumları tartışmalara neden olurken, yaşanan tartışmaya Alaattin Çakıcı da dahil oldu.

Çakıcı, “Densiz herif aklını başına al sakın bir daha boyundan büyük laflar etme. Kudurmuş çakallar, yüreğiniz yetiyorsa Türkiye’nin her yerine gidip geliyorum adamsanız benim ile yüz yüze gelin. Konuşacak yüreğiniz var mı?” ifadelerini kullandı.

“HADDİNİ BİLECEKSİN BAHÇELİ”

Bahçeli’nin kendisine iftira atığını ifade eden Gergerlioğlu, “Bu hakaret ve iftiraları misliyle Bahçeli’ye iade ediyorum. Halkın vekiline hakaret halka hakarettir. Bahçeli talimatlarını Mustafa Şentop’a dinleterek vekilliğimi düşürüp adalet nöbetimde beni Meclisten çıkarsa da AYM’nin 15-0 oy birliği kararıyla Meclise döndüm, hadsizliği ve zulmü yendim; halkımızla beraber yendik. Hukuka çarpacaksın Bahçeli! Hazmedeceksin Bahçeli! Haddini bileceksin Bahçeli” dedi.

“TÜRKÇE ÖĞREN DE GEL”

Açıklamasının devamında Bahçeli’yi Alaattin Çakıcı üzerinden eleştiren Gergerlioğlu, “Anayasa’yı ve Anayasa Mahkemesini tanıyıp yerine oturacaksın Bahçeli! Soyadımı bile doğru telaffuz edemeyen Bahçeli, Türkçe öğren de gel! Sen önce Sinan Ateş’in katilinin niye Olcay Kılavuz’un evinde çıktığını, mafya lideri Alaattin Çakıcı’yla niye hep pozlarının çıktığını açıkla” diye konuştu.

“BOYUNDAN BÜYÜK LAFLAR ETME”

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Çakıcı, “Kandil uzantısı Osman Ömer Faruk Gergerlioğlu lafını bilmeyen densiz benim de ismimi katarak ‘mafya ile niye resim çektirdin?’ demiş. Sokakta herkes herkesle fotoğraf çektiriyor. Bu suç değildir. Densiz herif aklını başına al, sakın bir daha boyundan büyük laflar etme. Yüreği olmayan Kandil’in Meclisteki kudurmuş çakalları; yüreğiniz yetiyorsa Türkiye’nin her yerine gidip geliyorum adamsanız benim ile yüz yüze gelin. Konuşacak yüreğiniz var mı?” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın