Şanlıurfa’dan hareketli saatler: Polisler tek tek durdurdu

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü merkez ve ilçelerdeki cadde ve sokaklarda suçun önlenmesi, suçluların yakalanması ve güven ortamının sağlanması içi...

 Şanlıurfa’dan hareketli saatler: Polisler tek tek durdurdu

24.11.2023 - 9:04

Güncelleme : 24.11.2023 - 9:49

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü merkez ve ilçelerdeki cadde ve sokaklarda suçun önlenmesi, suçluların yakalanması ve güven ortamının sağlanması için şok uygulamaları aralıksız devam ediyor.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Trafik, Narkotik, Tem Şube, Kom şube, Göçmen Kaçakçılık Büro amirliği ve Çarşı ve Mahalle Bekçileri huzur ve güven ilkesi kapsamında şok uygulamalara Şanlıurfa genelinde aralıksız devam ediyor.

 

 

Suçun önlenmesi, suçluların yakalanması ve güven ortamının sağlanması için uygulamada araçlar tek tek durdurularak sürücüler inceleniyor.

 

 

Şanlıurfa’da özellikle vatandaşların ve trafiğin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda devriye atan ekiplerin yanı sıra, şok uygulamalar da yapılarak araçlar kontrolden geçiriliyor. Yapılan kimlik denetimlerinde ilk olarak vatandaşların Genel Bilgi Taramasını yapan ekipler, vatandaşların suç kayıtlarını da inceliyor.

 

 

Şanlıurfa genelinde farklı noktalarda, farklı saat aralıklarında yapılan uygulama ve denetimlerle adli olayların da önlenmesi amaçlanıyor.

 

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın