Şanlıurfa’da CHP’li Yöneticilerden Aşı Olun Çağrısı

Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun ve Cumhuriyet Halk Partisi Sendikalardan Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Hacı Tekçakmak...

 Şanlıurfa’da CHP’li Yöneticilerden Aşı Olun Çağrısı

22.08.2021 - 13:29

Güncelleme : 22.08.2021 - 13:29

Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun ve Cumhuriyet Halk Partisi Sendikalardan Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Hacı Tekçakmak, tüm Şanlıurfa halkını Covid_19 aşısı olmaya davet etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sendikalardan Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Hacı Tekçakmak, Cumhuriyet Halk Partisi Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı C.Cahit Coşkun ile birlikte Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Covid_19 aşılama birimine giderek, 3. doz aşısını oldu.

Covid_19 aşılama birimi çıkışında açıklama yapan Tekçakmak ve Coşkun, “Covid_19’un yenilmesi için tek çare aşı olmaktır. Bilim kurulu, Bilim adamı ve profesörlerimiz hepimize aşıyı öneriyor. Lütfen tavsiye ve önerileri dikkate alarak aşımızı yaptıralım. Sağlıktan önemli hiçbir şey yoktur. Tüm Şanlıurfa’lı hemşerilerimizi Covid_19 aşısı olmaya davet ediyoruz” dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın