Şanlıurfa’da arazi toplulaştırmaya hız verildi

GAP tarımsal sulama projelerinin hayata geçmesiyle uygulanması zorunluluk haline gelen ve beraberinde sorunlar da getiren arazi toplulaştırma çalı...

 Şanlıurfa’da arazi toplulaştırmaya hız verildi

12.10.2022 - 13:53

Güncelleme : 12.10.2022 - 13:53

GAP tarımsal sulama projelerinin hayata geçmesiyle uygulanması zorunluluk haline gelen ve beraberinde sorunlar da getiren arazi toplulaştırma çalışanlarına yönelik planlama toplantısı, Şanlıurfa’da yapıldı.

DSİ GAP 15. Bölge Müdürlük toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Tapu Kadastro Genel Müdür yardımcısı Tamer İnan Başkanlığında Devlet Su İşleri (DSİ) GAP 15. Bölge Müdürü yardımcıları, Arazi Toplulaştırma Şube Müdürü ve ilgili teknik personelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, planlanan toplulaştırma projeleri hakkında bir sunum yapıldı.

 

Uygulamadaki sorunların çözümüne yönelik sosyal ilişkilerin önemine dikkat çekilen toplantı da özellikle sahada bulunan personelin çalışmalar hakkında vatandaşları tatmin edecek şekilde bilgilendirme yapmasının ve uygulanan toplulaştırma projelerine vatandaşın desteğinin şart olduğunu belirtildi.

 

DSİ GAP 15. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

“Tapu Kadastro Genel Müdür yardımcısı Sn Tamer İnan Başkanlığında Dsi Gap 15.Bölge Gap toplantı salonunda ilgili kurum ve kuruluş amirlerinin katılımı ile ilimizde devam eden Toplulaştırma çalışmaları hakkında istişare toplantısı yapıldı.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın