Şanlıurfa’da 16 saatlik su kesintisi yaşanacak!

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) tarafından paylaşılan duyuruya göre bakım ve onarım olması nedeniyle Hilvan ilçe merkez ve kırsal mah...

 Şanlıurfa’da 16 saatlik su kesintisi yaşanacak!

05.06.2023 - 9:25

Güncelleme : 05.06.2023 - 9:25

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) tarafından paylaşılan duyuruya göre bakım ve onarım olması nedeniyle Hilvan ilçe merkez ve kırsal mahallelerinde yarın (Pazartesi) günü 16 saatlik su kesintisi olacak.

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde su kesintisi yaşanacak.  Açıklamaya göre Hilvan ilçesine bağlı Uluyazı ana isale hattında yapılacak olan bakım ve onarımdan dolayı yarın saat 09.00 ile 24.00 arasında merkez ve kırsal mahallelerinde su kesintisi yaşanacak.   ŞUSKİ Genel Müdürlüğü vatandaşları tedbir alması konusunda uyardı.

 

 

ŞUSKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: ‘’ Hilvan ilçesi Uluyazı ana isale hattında yapılacak olan bakım-onarım çalışmasından dolayı 05 Haziran Pazartesi günü saat 09.00 ile 24.00 arası Hilvan ilçe merkezi ve kırsal mahallelerinde su kesintisi meydana gelecektir. Vatandaşlarımıza önemle duyurulur.’’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın