Şanlıurfa zehir satacaklardı: Çok sayıda kişi yakalandı

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda Halfeti ilçesinde 4 kişi gözaltına alınırken Hilv...

 Şanlıurfa zehir satacaklardı: Çok sayıda kişi yakalandı

27.07.2023 - 13:14

Güncelleme : 27.07.2023 - 13:14

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda Halfeti ilçesinde 4 kişi gözaltına alınırken Hilvan ilçesinde yakalanan bir kişi cezaevine gönderildi.

Şanlıurfa ve Türkiye genelinde   “kökünü kurutana kadar” parolasıyla uyuşturucuya karşı başlatılan çalışmalar devam ediyor. Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı da uyuşturucu konusunda rahat nefes aldırtmıyor.

Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri Hlvan ve Halfeti ilçesinde çalışma gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen çalışmalarda   Hilvan ilçesinde F.K. isimli şahsın üzerinde yapılan arama sonucunda bin gram skunk ele geçirildi. F.K isimli şahıs Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Halfeti ilçesinde ise Ö.G., M.D., B.K. ve R.K. isimli şüphelilerin adreslerine operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda evde kubar esrar, kenevir bitkisi ve silah ele geçirildi. Olaya ilişkin 4 kişi gözaltına alındı. Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, uyuşturucu ile mücadele konusundaki çalışmaların devam edeceğini aktardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın