Nihat Çiftçi projeleri ile ön plana çıkıyor

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde projelerini anlatarak ...

 Nihat Çiftçi projeleri ile ön plana çıkıyor

28.04.2023 - 16:25

Güncelleme : 15.03.2024 - 20:39

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde projelerini anlatarak ön plana çıkıyor.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Av. Nihat Çiftçi, Yılmazer, Mermer ve Ziro ailelerinin düzenlediği site buluşmasına katıldı. Burada toplanan kalabalığa hitap eden Çiftçi, Karaköprü için planladığı projelerini anlattı.
KARAKÖPRÜ’YE AVM YAPILACAK

Atakent Mahallesi’nde yapılan buluşmada vatandaşlara uzun süre görüş alışverişinde bulunan Nihat Çiftçi, Karaköprü’nün ihtiyacı olan bir AVM’yi ilçeye kazandıracaklarını dile getirdi. Konu ile ilgili olarak Çiftçi şunları söyledi: “İlçemizde kurulacak bir çarşı AVM projesi hazırladık, bu proje sayesinde diğer ilçelere AVM için gitmek zorunda kalmayacağız, kendi alışveriş merkezimizden alışveriş yapacağız.”KARAKÖPRÜ TİCARİ BİR MERKEZ OLACAK

Başkan Adayı Nihat Çiftçi’nin vizyonel projeleri arasında; Sanayi ve Üreticileri kapsayacak Ticaret Merkezi, ithalatçı firmalara yönelik İthalat Merkezi ve mobilya, ev araç gereçleri satışlarının yapılacağı Mobilyacılar Sitesi hayata geçirilecek.

Yapılan buluşmada bu konuya da değinen Nihat Çiftçi, ticari projelerinin ilçeyi ticari bir merkez yapma amacıyla hazırlandığını söyledi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın