petrol yeri için bir açıklamada Fakıbaba’dan geldi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesindeki imar düzenlemesine AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı’nın açıklama yapmasının ardından bir açıklamada A...

 petrol yeri için bir açıklamada Fakıbaba’dan geldi

02.03.2022 - 17:00

Güncelleme : 02.03.2022 - 17:00

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesindeki imar düzenlemesine AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı’nın açıklama yapmasının ardından bir açıklamada Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’dan geldi.

2014-2019 Eyyübiye Belediye meclis üyesi olan Bilal Tekatlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Belediyecilikte Türkiye‘de kendini kanıtlamış Yerel yönetimler genel başkanı Sayın Mehmet Özhaseki ve Şanlıurfa’nın sorunlarıyla ilgilenen Sayın vekilimiz Ahmet Eşref Fakıbaba’yı  “MEŞHUR” petrol yerini yerinde incelemeye davet ediyorum. Şanlıurfa kamu vicdanı rahatsız.” paylaşımında bulundu.

 

FAKIBABA: KONUYU YAKİNEN TAKİP EDİYORUM

Fakıbaba 2014-2019 Eyyübiye Belediye meclis üyesi olan Bilal Tekatlı’nın paylaşımına şu sözlerle cevap verdi; “Bilal Bey; Konuyu yakinen takip ediyor ve size hak veriyorum. Yasalara uydurulmuş olsa bile vicdanları yaralayan bir plandır. Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’ün bu yanlışı düzelteceğine inanıyorum.” Dedi.

HALK BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN AÇIKLAMA BEKLİYOR

Tepkilerin odağı olan Şehitlik Petrol yeri için Vatandaşlar Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’den açıklama beliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın